BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tušas. Lancome “Oscillation Vibrating”

Sveikos, mergaitės,

šiandien pasidalinsiu patirtimi apie Lancome „Ôscillation Vibrating Powermascara”. Dėkoju draugei už galimybę 6x pigiau džiaugtis nauju žaisliuku…..:)

Matyt, pirmiausia reikėtų eximine kokį efektą žada Lancome: 7000 virpesiai per min. pavers Jūsų blakstienas labai ilgomis, riestomis, atskirtomis bei su didele apimtimi iki pačių akių kampučių… Trumpiau - all in one arba viskas ko galite norėti ir susigundytumėte įsigyti…;)) O jeigu abejojate, apsispręsti padės Jum ši diva:

Ir štai kaip jis pats atrodo:

Privalumai. Blakstienos iš tiesų tampa ilgos ir ryškios. Kad taptų riestos - reikia pasistengti [bet apie tai vėliau]….:) Ypatingai sužavėjo, jog šepetėlis puikiai tiek atskiria blakstienas, tiek suteikia joms pastebimos apimties. Dažniausiai gražiai atskirtos blakstienos atrodo retos, o tušas, turintis suteikti apimties, paprasčiausiai sulipina blakstienas. Vibruojantis šepetėlis be didelių sunkumų ir pastangų leidžia gražiai padažyti vien prilietus šepetėliu apatines blakstienas, taip neištepant paakių. Puiku, kad tušas ilgą laiką išlieka šviežias - tūtelę galėsite naudoti ilgai ilgai…

Trūkumai. Minėta vibracija yra privalumas, tačiau neužsifiksuojantis įjungimo mygtukas neleidžia laikyti šepetėlio taip kaip Jums patiems patogu. Man besidažant ir pirštelis pavargo…:) Sunku patikėti, kad apie tai nebuvo pagalvota…net šiandien kelis kartus maigiau mygtuką bandydama užfiksuoti [gal kažko nepastebėjau ar nemoku?!], bet déjà….. Minėtas šviežumas pradžioje kelia keblumų - tepasi didesnė tušo masė negu norėtųsi. Bet po kelių dienų įvaldžius šepetėlį bei pašukuojant su spec. antakių šukutėmis - problemos kaip nebūta. Tušas skirtas mėgstančioms ryškiai padažytas blakstienos, todėl jo nesiūlau propaguojančioms neutralų makiažą. Taip pat man nepatinka lankstus šepetėlis - taip aš mažiau galiu valdyti pačio šepetėlio šukutes. Kaina internete ~ 89 Lt.

Rezultatas: gražios, ryškios blakstienos ir kerintis žvilgsnis. Ką manote Jūs?

TIP kaip gražiai pasidažyti šiuo tušu. Pirmiausia, pasistatykite veidrodį taip, kad žiūrėdamos į jį matytumėte savo blakstienų augimo liniją [paprasčiausias variantas- atsisėskite/stokite taip, kad būtumėte palinkę virš veidrodžio, o jeigu veidrodis pakabinamas- gerokai atloškite galvą). Tuomet šepetėliu braukite nuo pačių blakstienų šaknų iki galiukų - taip besidažant turėsite užriestas blakstienas. Taip pat nedarykite mažų trumpų judesių- tušo vibracija tai atlieka už Jus. Tepkite tušą ilgais judesiais, nuo šaknų iki galiukų.

Štai taip…tikiuosi Jum bus naudinga ir visada laukiu Jūsų pačių atsiliepimų. Būkit žavingos!

Mirkt,
Barbuora

Patiko (3)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą