BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ding Dong!Ruduo!

Labas rytas!

seniai  jau matėmės, tiksliau rašėmės..;) Pasiilgau! Ir rašyti, ir stebėti ar Jums įdomu…!

Supratau, kodėl vasara yra vaizduojama kaip moteris…ir dar dažniausiai nerūpestinga vijoklė…. Juk tiek ilgai laukėme, atrodo, tik ką su ja susitikome, tiek planų turėjome [gal net vestuves?!], o štai sėdime su arbatos puodeliu ir megstiniu ant pečių…. Vasaros kaip nebūta, liko tik nubučiuoti jos žandai, vis dažniau iškylantys smagūs nuotykių prisiminimai [jau tik prisiminimai], o ir jie vis labiau atrodo tokie tolimi, tokie seni… Matote, ir mes, super moterys, likome apvyniotos aplink mažąjį pirštelį…:))

O dabar galime džiaugtis gyvendamos Lietuvoje!Tuoj tuoj turėsime ir aukso žėrio, ir tamsaus raudonio- tuoj medžiai nusidažys naujomis spalvomis. Čežės po po kojomis, vėjas išdykaus ir plaikstys sušluotus lapus…Nenusiminkime, nepasiduokite niūroms nuotaikoms. Juk taip gera atsikvėpti namuose, susivynioti į pūkuotą megztinį, skaityti/rašyti blog’us..:) Laikas, kai galite užsiimti rankdarbiais, kurti, puoštis pačios ir puošti namus. O kiek dar visko galima išmokti naujo?! Come on!Sezonas atidarytas!

O aš… jau truputį krapščiausi tarp karoliukų, truputį dėliojau koliažus ir čia truputį parašiau…:) Vis ieškau senienų naujiems namas [taip!!!!!], oi kaip nekantrauju kraustytis!!

Na ką…! Visas bučiuoju, paniurusias apkabinu, o išdykusioms merkiu akį!..;)

Iki susitikimo,

BarbUora

Patiko (2)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. lo:

    Kodel apleidai savo bloga

    [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyti komentarą