BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ką apsirengti? Šv. Velykų pusryčiai.

Sveikos, kiškelės…:)

artėja šv. Velykos- graži pavasario šventė. Marginsite margučius, ryte su šeima juos daužysite, ridensite, juoksitės.

Nors pavasariu už lango vis dėl to nekvepia, bet nepasiduokime! Šypsokimės ir spinduliuokime gera nuotaika,  tegul mūsų drabuželiai pražysta visomis spalvomis…:)

Taigi nusprendžiau sukurti ir su Jumis pasidalinti keletu koliažų su idėjomis šv.Velykų pusryčiams:

1.

Šventi Velykas pas močiutę su būriu giminaičių (tetulytėmis, dedulaičiais..)? Lengvas, linksmų spalvų vintage stilius bus pats tas! …:)) Vienas kitas modernus aksesuaras ir visi supras, kad tu iš miesto…:)

2.

Nemėgsti margumynų arba jie tau nelabai dera ant užpakaliuko? Rinkis vienos spalvos sijoną, šviesią bliuzelę, prisiderink aksesuarus, griebk šiaudinį krepšelį - ir tu jau pasiruošusi eiti šventinti margučių (arba jais apsikeisti su gražuoliu kaimynu)….:)

3.

Dar paprasčiau? Vienos spalvos suknelę suderinkite su vienspalviais bateliais/rankine. Nuobodu? Jums pagelbės įvairių spalvų aksesuarai. Tokių tikrai turit ir įtariu, kad retai dėvite. Velykos puiki proga parodyti kaip mokate derinti aksesuarus bei spalvas. Mano parinkti Jums bus tikrai matyti ( ar tik ne komodėlės kampelyje?). Kada dar, jeigu ne per Velykas, galėsite nesidrovėdama jais pasidžiaugti???!!!

Kiekviena didžioji šventė kaip nauja pradžia. Galite pasinaudoti proga ir kaip  gruodžio 31 d. prisižadėti nuo naujų metų pradėti sportuoti/medituoti/taupyti/mesti rūkyti/mokytis ir pan.  Nepamirškite apmąstyti ir pasidžiaugti žaibiškai praėjusiu ketvirčiu!Tik nenusiminkite, jeigu sausio 1d. pažadai dar neįvykdyti- turite dar dauuug laiko…o gal šiandien jie nebe atrodo verti pastangų?! Žodžiu…

Gražių Jums švenčių, mielosios, būkite apsuptos meilės ir spinduliuokite…. nuotaika ir vaivorykštės spalvomis!!!…:)

O aš iškeliauju švęsti pačių įdomiausių per savo gyvenimą Velykų. Ne namuose, prie jūros, su šeima. Papasakosiu kaip sekėsi.


Bučiuoju,

BarbUora

Patiko (9)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. P.S atsiprasau uz issikraipusi bloga, artimiausiu netu keisiu blogo isvaizda, kuri palengvintu foto rodyma…:)

    [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.