BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kažkokie sportbačiai ir dar su platforma?!

Manau numanot apie ką aš. Nepavadinčiau tai naujiena, bet gatvėse dar mažai nešiojančių. Pirmiau ir aš buvau skeptikė: vaizdelis nei šioks nei toks, o ir praktiškumas abejotinas ir plika akimi nepastebimas: nei sportuoti, nei į klubą eiti..:)

Tai kas privertė mane pakeisti nuomonę? Ogi ne kas kitas kaip lietuviškas oras: vieną dieną saulė kaitina kaip tropikuose, kitą dieną Londono drėgmė. Kartais beveik puiku, kad lyja, tai bent galima guminius batus išsitraukti, o jeigu ne… tai beveik galvą ima skaudėti nuo nežinios - juk žieminių batų nesiausi.
O štai kedukai su platforma man pasirodė aukso viduriukas: pakankamai uždara (šilta), patogu, bet pakelta ant platformos kojytė leidžia mums jaustis moteriškai.
Viskas atrodytų paprasta: apsižiūrėjai kas ką parduoda, kokie madingi ir nusipirkai.
Numanydama, kad užsidėjusios vos kelis kartus prie kokio sportinio džemperio numestumėt į kampą, noriu priminti, kad jie, kitaip negu paprasti kedai, tinka beveik prie visko.

1.  Taip taip jie tinka beveik prie visko, tik nesirinkite labai sportiškų, nebent tai Jūsų kasdieninis stilius arba mokate viską tarpusavyje nepriekaištingai suderinti. Kodėl ne? Nes gruboki, stambūs kedukai tikrai sunkiai derinami prie ko kito negu džempas.

2. Jeigu traukia akį spalvingi kedai arba iš esmės esate spalvingų drabužių gerbėja, labai puiku.  Tarpusavyje derės spalvingi kedukai bei ryškių spalvų striukės, vienspalviai lietpalčiai, liemenės. Gražu, kuomet lauko drabužis ir batai yra tapačių spalvų, atspalvių arba turi panašių spalvų detalių.

2. Peržiūrėkite savo spintą [visų suknelių ir šortukų nereikia kuisti], svarbiausias dėmesys -  ką nešiojate esant vėsiam orui. Gal turite odinį švarkelį, galbūt puspaltį, gal lietpaltį - nesvarbu. Apsižiūrite spalvas, stilių ir tik tada perkate sneakers’us ;)

3. Klasikinio stiliaus mylėtojoms siūlau rinktis juodus, rudus kedukus, artimus savo stiliumi paprastiems bateliams.  Taip pat rekomenduoju toms, kurios mėgsta universalius daiktus, kadangi galėsite dėvėti tokius batukus ir rudenį, ir pavasarį.

4. Vis dėl to, jeigu nepatenkate nei į  vieną pirmiau įvardintą grupę [nenorite nei rūžavų, nei juodų] rinkitės baltus arba mėlynus. Labai vasariška ir lengvai transformuojama į daugelį stilių, pakeičiant rankinę arba lauko drabužį: nuo marinistinio stiliaus iki baltos romantikos.

5. Na ir paskutinis… ne patarimas, o pastebėjimas, kad jeigu esate miesto mergina, mėgstate ilgus vakarus mieste ir netikėtus “nuvarymus” į klubus, tai tegul ir Jūsų sneaker’sai atitinka Jūsų gyvenimo stilių: dabinti ryškiomis detalėmis [aukso ar sidabro spalvos, priklausomai nuo to, kokios spalvos dėvite aksesuarus ant kaklo ir ant rankų], kniedėmis, užtrauktukais. Puikiai tiks prie odinukės, geros rankinės- jausitės pasipuošusi:)

Colorful:

color color

All seasons:

Quilted and sneakers

White/blue:

By the sea

Luxury

Simple keds

Tiek mano patarimų, tiek mano derinukų, tikiuosi pasisemsite idėjų ir Jūsų spintą papildys dar vieni bateliai… Batai batai batai.. matyt visos moterys turim jiems silpnybę:) Nebereikalo mano antra pusė mane vadina aštunkoju;)))

Sausų ir saulėtų orų mielosios,


Barbuora

Patiko (3)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

  1. Taip taip taip, kad ir kaip keistai skambėtų, šie batai atrodo puikiai! Nustojau skeptiškai į juos žiūrėti, kai pamačiau, kaip nuostabiai tokius batus sugebėjo suderinti Chiara Ferragni (http://www.theblondesalad.com/2013/06/crazy-weather.html)

  2. Lukrecija:

    Man asmeniškai, tai tokie laisvalaikio batai neatrodo nei stilingai, nei gražiai. Man kažkaip nesiderina sportinis stilius ir elegancija :)

  3. Miela, Lukrecija, jei jau reklamuojat, tai bent galetumete per teigiama puse:))))) Sekmes.

Rašyti komentarą