BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Barbuora naujienos

Sveiki,

per pastarąsias dienas blog’e įvyko keletas mažų pasikeitimų. Tikiuosi jie Jums ne tik tiks, bet ir patiks- patikslinau, pergrupavau ne tik temas, bet ir įdiegiau naują funkciją…:)

Labiausiai mane pačią džiuginanti naujiena, kad nuo šiol galėsite tiesiogiai iš šio blog’o parašyti man asmeninę žinutę. Taip, be didelių pastangų, galėsime bendrauti el.paštais arba galėsite anonimiškai išreikšti savo nuomonę, pastabas, paklausti paprasčiausio patarimo [bet kuokiu atveju Jūsų anonimiškumas-garantuotas]. O jeigu neturite kuo pasidalinti, tai aš su Jumis, mano brangūs skaitytojai, mielai ir apie orą paplepėčiau..:) Todėl nepasididžiuokite ir brūkštelėkite man žinutę. Šią funkciją rasite dešinėje grafoje, paspaudus ant “parašyk man!” arba paprasčiausiai čia.

Sekanti naujiena - nauja rubrika “Gyvenimas”.

Mano viena mėgstamiausių frazių: pagal drabužį sutinka, pagal protą išlydi. Stilingai pasipuošę, nepamirškime ir kažką naujo išmokti, sužinoti, pamatyti, perskaityti. Stengsiuosi ir tikiuosi sugebėsiu karts nuo karto pasidalinti su Jumis paprasčiausiomis naujienomis, skaitytomis knygomis, atrasta puikia muzika ar gyvenimiškais atsitikimais, o gal net savo mėgstamais patarimais?!:) Šiuo atveju labai pravers naujoji supaprastinto bendravimo funkcija- tikrai visada laukiu Jūsų nuomonės ir patarimų.

Paskutinė naujiena- užsukę į blogą dešinėje grafoje matysite kas bus apžvelgiama greitu laiku [labiausiai tai liečia kosmetikos priemones, taip pat kitas temas, kurias galima apipavidalinti jpg...] Ar ne smagu paišdykauti?

Tiek naujienų, mielieji. Darbingos artėjančios savaitės, nepamirškite tikrinti orų prognozės ir net lyjant išlikti stilingais [tikiuosi pravers mano senasis įrašas, kurį rasite čia]. Iki susiskaitymo!

Bučkis,

Barbuora

Patiko (1)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą