BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

SociaLife

Mes, lietuviai, esame pakankamai santūri tauta. Žinoma, artėjančius porą mėnesių viskas atrodys kitaip. Neišsigąskim, juk sekančius ketverius metus vėl būsime pakankamai santūri, rami, gal net šiek tiek koncervatyvi (?) tauta..:) ai, nepolitikuokim!

Nemėgstame mes viešinti savo asmeninio gyvenimo. O jeigu ir viešiname, tai pirmą pusmetį, o vėliau blokuojame nepažįstamus “draugus”, užslaptinam visas nuotraukas ir tyliai stebime ką veikia kiti (kartais pati pastebiu kaip tampu stalker );) Ir visai bereikalo slepemės! Žiūrėkite, už Atlanto Eva Langoria tris kartus per vakarą dalinasi ką veikia/sutiko/pamatė/dėvi. Žinoma, tai jos darbo dalis. Bet ne tik įžymybės dalinasi savo gyvenimo akimirkomis, pomėgiais ar požiūriu į pasaulį. Kokia nauda? INSPIRACIJA. Bent aš pati kitos nematau. Žinoma, yra ir asmeninė nauda- populiarumas, puikybė, draugų, bendraminčių paieška ir kitos savęs patenkinimo išraiškos. Tačiau iš esmės- įkvėpiame vieni kitus veikti, judėti, nenusiminti, šypsotis, mąstyti ir t.t.

Tik… manau įkvepiame vieni kitus tada, kuomet neperžengiame ribų- dalinimasis apie tai kaip pusryčiams valgote košę, pietums- sriubą, o per vakarienę lesat salotas (ir taip 7 d. per savaitę) yra mažų mažiausia nuobodu!!

Oi ne, grįžkime prie žavių dalykų! Neprilygstamas malonumas, kuomet nereikia nieko ieškoti- negirdėta muzika, nekaitytos knygos, nematyti filmai sukrenta į tavo profilį. Kažkas pranešė apie naujai atidarytą galeriją, o kitas pasiūlė išbandyti gilių kavą. Amazing! O ką kalbėti apie nuolatinį ir nesudėtingą ryšio palaikymą su draugais.

Besidžiaugiant ir besinaudojant visais socialinių puslapių privalumais savo asmeniu, nusprendžiau įpūsti gyvybės ir šiam blog’ui. Kalbant visai atvirai- aš labai noriu rašyti, bendrauti su Jumis, tačiau darbo laikas, šeima ir kita veikla neleidžia skirti laiko rašymui tiek, kiek norėtųsi. Manau būtent twitter’is bus maža pagalba man ir, tikiuosi, įdomu Jums. Labai dažnai norisi pasisakyti trumpu sakiniu ar tik įmesti foto, na ir blog’e vienas sakinys atrodytų labai nerimtai…;) Dabar galėsiu ir saldžių sapnų palinkėti, o dar ir naudodamasi savo mobiliu! Pasaka!:)

Labai tikiuosi, kad ir Jūs įsijungsite į Twitter bendruomenę. Žinoma, galima būtų realizuotis ir FB. Bet ar ne smagiau išbandyti kažką naujo?

Taigi, mane rasite https://twitter.com/barbuora arba paprasčiausiai paspaudę “Follow@Barbuora” mygtuką dešinėje.

Draugaukime! Bučkis,

Barbuora

Patiko (1)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. Dabar paspaudus Follow@Barbuora - tuščia. Pabandysime kitą kartą.
    Svarbiausia bus tuoj po rinkimų, kai paskelbs rezultatus. Kaip gali būti ramus, jeigu vėl tie kairieji laimėtų.

  2. ALGdas, nuoroda tikrai veikia, atidaro naują langą.
    O apie rinkimus… na turėta omenyje ne vidinius neramumus..:) Juk dabar diskusijų daugiausia, planų, pažadų, reiškiamas aršus supratimas paprastam žmogui ir pan., o po to viskas tai nurimsta, vėl viskas sena vaga…:))))

Rašyti komentarą