BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

We still here…worst apocalypse ever…

Gyvatė – tai šventų vietų, požemio karalystės saugotoja, amžinai negęstančios gyvybės ir jos atsinaujinimo bei neišsenkančios galios, išminties simbolis. Tačiau kartu ji buvo siejama su blogiu, nuodėme, šėtonu.”

Kadangi mes dar čia, taigi ką galėtų atnešti [tai yra patys įgyvendinti] šiais metais…

Saugoti. Kurkite savo taisykles, tradicijas ir jas puoselėkite. Nebijokite garsiai pasakyti, kad aš tikiu arba netikiu. Ir kuomet būtina-  nesidrovėkite saugoti savo asmeninį gyvenimą/reikalus ir drąsiu žvilgsniu atremkite smalsuolius.

Išmintis. Nebūtina perskaityti daug storų knygų, turėti ne vieną diplomą, kad kasdien elgtumėtės išmintingai. Kartais reikia stabtelėti, giliai pakvėpuoti, tyliai pasvarstyti, prisiminti savo bei kitų patirtis, paklausti vidinio balso ir savo paties širdies nuomonės. Dažniausiai teisingas kelias pats po kojomis “pasikloja”, o mums tereikia toliau, ramia sąžine prieš pačius save bei aplinkinius, žengti gyvenimu. Man labai patiko vienos draugės pasakymas apie savo mamą “Ji nėra išminčius, žinoma, nenoriu jos įžeisti, bet turiu galvoje, kad gal ji gal neišvardintu visų pasaulio šalies sostinių, bet ji, paprasčiausiai, yra labai dvasingas, geras žmogus”. Ar Jūs dažnai taip apie save girdite kalbant? Manau dorovė ir yra gyvenimo išmintis. Ir nebūtina visiems galvotrūkčiais siekti būti Čekuoliu, o siekime, pirmiausia, būti doru žmogumi.

Gyvybė. Kasdieninė pagarba gyvybei. Tai ne tik pamaitinti benamį ar priglausti gyvūną, ne tik paaukoti labdarai, bet,svarbiausia, gerbti vienas kitą. Visi mes iš vieno molio drėbti: visi mes turim širdį, jausmus, visi išgyvenam užgauti. Gerbkime vieni kitus, nebūkime abejingi - taip galime išgelbėti ne vieną jautrią sielą.

Atsinaujinti. Kiekvienais metais sau pažadame kažko nedaryti ar, atvirkščiai, pagaliau padaryti. Taigi pats laikas išsinerti iš senos odos: atsikratyti naštos, nuoskaudų, blogų įpročių, graužaties… Ir sužvilgėti nauja, šviežia oda: išdrįsti vienai keliauti, pakeisti stilių, užmegzti naujas pažintis ar pagaliau atsipalaiduoti…

Blogis, šėtonas. Nuodėmė. Nesinori kalbėti apie neigiamus dalykus, bet vienintelis pastebėjimas, kad daugiau ar mažiau, bet kiekvienas blogio turime, taigi ir nuodėmės mums nesvetimas. Tai žmogiška. Bet tai ne pasiteisinimas. Svarbu pripažinti jas padarius ir ne tik atsiprašyti bei atlyginti, bet dar ir papildomai gerą darbą padaryti. Va taip šiais metais tobulėsime.

Linkiu būti gyvatėmis- kerėti savo išmintimi, hipnotizuoti savo neblėstančia energija bei kirsti blogiui iš peties. Sėkmingų ir kūrybingų metų, mielieji.

Iš pasitenkinimo šnypščiu ir keliu į Jūsų sveikatą putojančio gėrimo taurę,

Barbuora

Rodyk draugams

Social life-2 arba BarbUora chats apie grožį

Sena gera patarlė: verkia duona tinginio valgoma…

Taip pat verkia ir mano twitter’is.. Prisipažinsiu, pirmiau buvau užsidegusi šia idėja, bet pabandžiusi susinervinau iš pat pirmo karto!!! Ribotas raidžių kiekis man kaip virvė po kaklu. Nemoku aš pasakyti dviem žodžiais ką jaučiu [net rimas mano pusėje]…:)) Pasidairiau-susidomėjusių nėra ir numojau ranka.

Bet aš nepasiduodu ir imu antrą šansą [juk pačiai sau juos taip lengva dalinti]..:) Bet tikiuosi suteiksite antrą galimybę ir Jūs, palaikydami mano naują užmojį bendrauti Facebook’e.

Bet prieš tai…pažadai: nuolatinis bendravimas, dalinimąsis patirtimi įvairiais klausimais [kosmetika, figūra, stilius ir etc.], atsakymus į Jūsų klausimus ir visa kita, ko patys norėsite ..:)

Kuo mūsų daugiau- tuo smagiau, todėl visas ir visus kviečiu prisijungti. Nuorodą rasite dešinėje, iš karto po “draugaukime” arba paspaudę čia.

Maloniai Jūsų laukiu ir stengsiuosi nenuvilti. Jeigu taip nutiktų- rėžkite viską į akis, parašykite piktą laišką arba paspauskit unlike [tik labai neskubėkit ir iš karto nenuteiskit, gerai?]…:)

Būkim madingai mėlynais…:) Bučiuoju,

BarbUora

Rodyk draugams

Įrašas vyrams. Trumpai apie moterų spintas…

Kiekvienas iš mūsų turime svajonę. Ir ne vieną. Beveik kiekvienoje gyvenimo srityje turime bent po vieną: karjeros svajonę, šeimos svajonę, namų svajonę, veidrodžio atspindžio svajonę. Svajonių klausimu esame visi lygus, svajonėms nesvarbu ar tu vyras, ar tu moteris ir kiek tau metų. Visiems vienodai Jos apsuka galvas…. Bet galiu lažintis, kad vienos svajonės vyrai neturi…

O ji ypatinga, būdinga visoms moterims (jaunoms ir vyresnėms, įvairios profesijos nimfoms).  Ir ji skamba paslaptingai “Spinta be dugno”…:) Girdėta?..:)

Ši svajonė tokia subtili: kasdien ištraukti vis kažką naujo, kažką tau tobulai tinkančio, kažką ypatingo būtent tai dienai ir būtent tos dienos nuotaikai. Nepakartojama!

Jums, vyrai, neretai atrodo, kad mes jau šia svajonę senai įgyvendinom. Galėtumėte traukti ir traukti iš mūsų spintų senai/niekada/kartą dėvėtus mūsų apdarus. Labai miela, tikrai! Bet gi Jūs jau dideli berniukai ir suprantat patys, kad tokios spintos egzistuoja tik pasakose!!!… xi xi xi :)

O mes, moterys, kasdien apie tai svajojame. Normalu, kad nesąmoningai bandome svajonę materializuoti… Vis pildome, pildome savąją spintą, o joje vis mažai ir mažai…Moterys nelinkusios pasiduoti! Nors kartais ta svajonė ir tampa Sizifo akmeniu…:) Get it, boys?

Sarkastiškas rytas linki Jums šmaikščios ir saulėtos dienos!

P.S. artėja algadienis….:)))

Čiao,

Barbuora

Rodyk draugams

SociaLife

Mes, lietuviai, esame pakankamai santūri tauta. Žinoma, artėjančius porą mėnesių viskas atrodys kitaip. Neišsigąskim, juk sekančius ketverius metus vėl būsime pakankamai santūri, rami, gal net šiek tiek koncervatyvi (?) tauta..:) ai, nepolitikuokim!

Nemėgstame mes viešinti savo asmeninio gyvenimo. O jeigu ir viešiname, tai pirmą pusmetį, o vėliau blokuojame nepažįstamus “draugus”, užslaptinam visas nuotraukas ir tyliai stebime ką veikia kiti (kartais pati pastebiu kaip tampu stalker );) Ir visai bereikalo slepemės! Žiūrėkite, už Atlanto Eva Langoria tris kartus per vakarą dalinasi ką veikia/sutiko/pamatė/dėvi. Žinoma, tai jos darbo dalis. Bet ne tik įžymybės dalinasi savo gyvenimo akimirkomis, pomėgiais ar požiūriu į pasaulį. Kokia nauda? INSPIRACIJA. Bent aš pati kitos nematau. Žinoma, yra ir asmeninė nauda- populiarumas, puikybė, draugų, bendraminčių paieška ir kitos savęs patenkinimo išraiškos. Tačiau iš esmės- įkvėpiame vieni kitus veikti, judėti, nenusiminti, šypsotis, mąstyti ir t.t.

Tik… manau įkvepiame vieni kitus tada, kuomet neperžengiame ribų- dalinimasis apie tai kaip pusryčiams valgote košę, pietums- sriubą, o per vakarienę lesat salotas (ir taip 7 d. per savaitę) yra mažų mažiausia nuobodu!!

Oi ne, grįžkime prie žavių dalykų! Neprilygstamas malonumas, kuomet nereikia nieko ieškoti- negirdėta muzika, nekaitytos knygos, nematyti filmai sukrenta į tavo profilį. Kažkas pranešė apie naujai atidarytą galeriją, o kitas pasiūlė išbandyti gilių kavą. Amazing! O ką kalbėti apie nuolatinį ir nesudėtingą ryšio palaikymą su draugais.

Besidžiaugiant ir besinaudojant visais socialinių puslapių privalumais savo asmeniu, nusprendžiau įpūsti gyvybės ir šiam blog’ui. Kalbant visai atvirai- aš labai noriu rašyti, bendrauti su Jumis, tačiau darbo laikas, šeima ir kita veikla neleidžia skirti laiko rašymui tiek, kiek norėtųsi. Manau būtent twitter’is bus maža pagalba man ir, tikiuosi, įdomu Jums. Labai dažnai norisi pasisakyti trumpu sakiniu ar tik įmesti foto, na ir blog’e vienas sakinys atrodytų labai nerimtai…;) Dabar galėsiu ir saldžių sapnų palinkėti, o dar ir naudodamasi savo mobiliu! Pasaka!:)

Labai tikiuosi, kad ir Jūs įsijungsite į Twitter bendruomenę. Žinoma, galima būtų realizuotis ir FB. Bet ar ne smagiau išbandyti kažką naujo?

Taigi, mane rasite https://twitter.com/barbuora arba paprasčiausiai paspaudę “Follow@Barbuora” mygtuką dešinėje.

Draugaukime! Bučkis,

Barbuora

Rodyk draugams

Ding Dong!Ruduo!

Labas rytas!

seniai  jau matėmės, tiksliau rašėmės..;) Pasiilgau! Ir rašyti, ir stebėti ar Jums įdomu…!

Supratau, kodėl vasara yra vaizduojama kaip moteris…ir dar dažniausiai nerūpestinga vijoklė…. Juk tiek ilgai laukėme, atrodo, tik ką su ja susitikome, tiek planų turėjome [gal net vestuves?!], o štai sėdime su arbatos puodeliu ir megstiniu ant pečių…. Vasaros kaip nebūta, liko tik nubučiuoti jos žandai, vis dažniau iškylantys smagūs nuotykių prisiminimai [jau tik prisiminimai], o ir jie vis labiau atrodo tokie tolimi, tokie seni… Matote, ir mes, super moterys, likome apvyniotos aplink mažąjį pirštelį…:))

O dabar galime džiaugtis gyvendamos Lietuvoje!Tuoj tuoj turėsime ir aukso žėrio, ir tamsaus raudonio- tuoj medžiai nusidažys naujomis spalvomis. Čežės po po kojomis, vėjas išdykaus ir plaikstys sušluotus lapus…Nenusiminkime, nepasiduokite niūroms nuotaikoms. Juk taip gera atsikvėpti namuose, susivynioti į pūkuotą megztinį, skaityti/rašyti blog’us..:) Laikas, kai galite užsiimti rankdarbiais, kurti, puoštis pačios ir puošti namus. O kiek dar visko galima išmokti naujo?! Come on!Sezonas atidarytas!

O aš… jau truputį krapščiausi tarp karoliukų, truputį dėliojau koliažus ir čia truputį parašiau…:) Vis ieškau senienų naujiems namas [taip!!!!!], oi kaip nekantrauju kraustytis!!

Na ką…! Visas bučiuoju, paniurusias apkabinu, o išdykusioms merkiu akį!..;)

Iki susitikimo,

BarbUora

Rodyk draugams

Laiškas iš Paryžiaus arba kaip tapti modeliu

Bonjour mielos moteraitės,

kas naujo? Ką girdėjot? Ką matėt? Tikriausiai sukotės darbuose/namuose visą savaitę kaip voveraitės ir tyliai atsakot: nieko naujo. Na jau…Editą Vilkevičiūtę su T. Cruise’u ant W magazine viršelio tikrai matėt! Ech…(kurios atsidūsta dėl super herojaus, o kurios dėl neįgyvendintos arba dar prieš akis laukiančios modelio.. supermodelio karjeros)…

Chanel, Dior ir daugelis kitų skamba kaip burtažodžiai…O kuri nesvajojo apie jų demonstravimą arba buvimą kompanijos veidu?! Mission impossible?! Tikrai ne. Jeigu pati to geidžiate arba jau turite šalia dukrytę/seserį, kuri tik ir tauškia apie modelio karjerą- pirmyn. Ir kaip tik šiandien keletu patarimų galėsiu Jums padėti priartėti prie svajonės, nesuklysti ir keliauti tiesiausiu keliu.

Tik turėčiau įspėti, kad kalbama apie tikrus modelius, kurie demonstruoja drabužius ant podiumo, filmuojasi, fotografuojasi reklamose ir dalyvauja įvairiuose renginiuose. Apie tas, kurios dirba modelių agentūrose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje ir net dalyvauja modelių reitinguose… Taigi supratome viena kitą ir let’s go!..:)

Pirmiausia, įsisąmoninkite pati ir paaiškinkite savo būsimajam supermodeliui, kad manekenės darbas yra sunkus ir sekinantis tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Svarbiausia, kad tai tikrai yra darbas. Kaip ir bet kuris darbas, modelio karjera taip pat reikalauja atsakomybės, laiko, užsispyrimo ir tų pačių viršvalandžių. Pradėti dirbti paauglystėje yra sunku, todėl turite būti pasiruošusi tam pati ir jeigu esate motina/sesuo paremti morališkai savo mažają.

Fotoaparatų blykstės vargina, nors iš pradžių labai svaigina. Didžiulis dėmesys reikalauja atitinkamo elgesio viešumoje, todėl teks ne tik išmokti save valdyti, bet ir gali tekti pamiršti tam  tikrus savo pomėgius. Būti dėmesio centre patinka daugeliui, bet privatumas gali tapti privilegija. Įsiminkite pati ir įspėkite savo mažylę apie visus galimus apribojimus ir sunkumus. Ne man mokyti motinystės, bet išlaikykite draugiškus tarpusavio santykius, nes darbas neša pinigus, o pinigai- nepriklausomybę. O kad neatsitiktų nepataisoma žala, ne kas kitas, tik Jūs  turėsite būti šalia, kai  kurio nors didesnio renginio metu netikėtai suduš rožiniai akiniai ir nepriklausomas jaunasis  modelis susidurs su sunkumais.

2 patarimas. Prašykite pagalbos pati savo artimųjų arba padėkite su pirmąja fotosesija savo mažajai. O jos prireiks tiek finansinės, tiek pasirenkant tinkamą fotostudiją/fotografą bei tinkamus drabužius fotosesijai. Būtent pirmosios profesionalios fotosesijos nuotraukos gali sudominti modelių agentūras, kurios pasikvies merginą į casting [kastingas- tai aktorių arba modelių atranka tam tikram renginiui, įvykiui]. Reikėtų pradėti nuo atvirųjų kastingų, kurie yra organizuojami modelių agentūros dar neturintiems modeliams.

3 svarbiausias akcentas- pati modelių agentūra. Lietuvoje jų yra per 30, tad pasirinkimas tikrai gali apsukti galvelę. Jei norite patekti pati ar kad jūsų dukra patektų į tikrai profesionalias rankas, rinkitės tik geriausias modelių agentūras. Šiuo metu Lietuvoje geriausia yra Supermodels modelių agentūra, kuri dirba su nemažai užsienio modelio agentūrų (IMG, NEXT, ELITE, WOMEN, FORD, MAJOR, UNO, BRAVO, DONNA, ONE, TRUMP, MODELWERK, AVE ir kt.) bei yra tarptautinės modelių asociacijos M.A.M.A narė. Ši modelių agentūra turi ir savo modelių mokyklą, kurioje jaunosios manekenes mokomos įvairių modelio darbo gudrybių. Be to ji prisideda prie žurnalo “Jurgita” leidimo. Panašių tarptautinių agentūrų yra dar keletas, taigi ir taikykite į pirmąjį penketuką. Dirbdamos su patyrusiomis ir daug metų rinkoje dirbančiomis agentūromis būsite garantuotos, kad nepakliūsite į neaiškias įdarbinančias užsienyje agentūras.

4 patarimas. Labai gerai išstudijuokite modelio darbo specifiką, o ypatingai darbo sutartis. Skaitykite jas atidžiai, kadangi jos yra griežtos ir numato visus darbo momentus. Labai daug informacijos lietuvių kalba pateikia Supermodels.lt puslapis (skyrelyje “Straipsniai”). Nesivadovaukite nuogirdomis, o žinokite tikrą informaciją.

5 patarimas. Fiksuokite visus pasiekimus, veiksmus ir kontaktus [tam galite naudoti tiek sąsiuvinį, tiek internete/pc prieinamas užrašines]. Mados versle yra labai svarbūs kontaktai ir pažintys su karjerai reikalingais žmonėmis. Tokias pažintis  reikia ne tik nuolatos megzti, bet ir palaikyti. Taip pat  sekite visus savo veiksmus, analizuokite save skirtingose situacijose ir mokykitės iš savo klaidų. Taip pat bet kurios karjeros siekiant visada siūloma turėti idealą, siekimybę [kad ir Edita Vilkevičiūtė], kuris įkvėps judėti pirmyn ir nenuleisti rankų.

Na ir dar vienas mano įspėjimas… kaip bebūtų visur reikia įdėti ne tik daug pastangų, bet ir turėti bent lašą sėkmės. O taisyklė paprasta: sėkmę pritraukia tik aplinkiniams ir gyvenimui besišypsantys, patenkinti savimi žmonės. Šioje vietoje panašiai kaip anekdote apie vyruką, kuris vis prašo Dievo laimės laimėti loterijoje, bet niekada nėra pirkęs loterijos bilieto…:)) Jeigu turi gražią šypseną, bet jos niekam nerodai, tai niekas ir nežinos, kad ją turi…

P.S.  Lietuvoje yra modelių agentūrų, kurios samdo įvairaus amžiaus modelius, todėl niekada nevėlu pradėti. Nors darbas daugiausiai Lietuvoje, bet ką gali žinoti?.. Ne visi modeliai išeina į pensiją 25-rių…:)

Linkime sėkmės,

Barbuora & M.

Rodyk draugams

Barbuora naujienos

Sveiki,

per pastarąsias dienas blog’e įvyko keletas mažų pasikeitimų. Tikiuosi jie Jums ne tik tiks, bet ir patiks- patikslinau, pergrupavau ne tik temas, bet ir įdiegiau naują funkciją…:)

Labiausiai mane pačią džiuginanti naujiena, kad nuo šiol galėsite tiesiogiai iš šio blog’o parašyti man asmeninę žinutę. Taip, be didelių pastangų, galėsime bendrauti el.paštais arba galėsite anonimiškai išreikšti savo nuomonę, pastabas, paklausti paprasčiausio patarimo [bet kuokiu atveju Jūsų anonimiškumas-garantuotas]. O jeigu neturite kuo pasidalinti, tai aš su Jumis, mano brangūs skaitytojai, mielai ir apie orą paplepėčiau..:) Todėl nepasididžiuokite ir brūkštelėkite man žinutę. Šią funkciją rasite dešinėje grafoje, paspaudus ant “parašyk man!” arba paprasčiausiai čia.

Sekanti naujiena - nauja rubrika “Gyvenimas”.

Mano viena mėgstamiausių frazių: pagal drabužį sutinka, pagal protą išlydi. Stilingai pasipuošę, nepamirškime ir kažką naujo išmokti, sužinoti, pamatyti, perskaityti. Stengsiuosi ir tikiuosi sugebėsiu karts nuo karto pasidalinti su Jumis paprasčiausiomis naujienomis, skaitytomis knygomis, atrasta puikia muzika ar gyvenimiškais atsitikimais, o gal net savo mėgstamais patarimais?!:) Šiuo atveju labai pravers naujoji supaprastinto bendravimo funkcija- tikrai visada laukiu Jūsų nuomonės ir patarimų.

Paskutinė naujiena- užsukę į blogą dešinėje grafoje matysite kas bus apžvelgiama greitu laiku [labiausiai tai liečia kosmetikos priemones, taip pat kitas temas, kurias galima apipavidalinti jpg...] Ar ne smagu paišdykauti?

Tiek naujienų, mielieji. Darbingos artėjančios savaitės, nepamirškite tikrinti orų prognozės ir net lyjant išlikti stilingais [tikiuosi pravers mano senasis įrašas, kurį rasite čia]. Iki susiskaitymo!

Bučkis,

Barbuora

Rodyk draugams